جمله استفاده میکنه و سعی میکنه زندگیش از این رو به اون رو کنه .

باید تجربه کنی و یاد بگیری چه جوری از این 4 جمله استفاده کنی .

به نظر ساده ترین کار ممکن میاد

تجربه های شخصیت از تکرار جملات ، باور قلبیت ، استفاده ی آنها بدون قضاوت و مسایل الی غیره به تو کمک میکنه طعم شیرینش و معجزه ی این 4 جمله رو درک کنی !!

براش مهم نیست که تو چه دیدی به این 4 جمله داری ، مهم تکرار این جملات .

خود دکتر ویتالی هم در کتاب اولش ، خیلی جاها رو فقط پاک کرده بدون اینکه بدونه دقیقا دار چی کار میکنه !! به قول خودش فقط پاک کرده پاک کرده و پاک کرده !!

به نظرم  کارگاهای این کتاب واجب برای درک بیشترش و یا دیدن فیلم ها و کنفرانس های مربوط .

تو گروه ما زهرا کنفرانسش داد. فکر میکنم تو کانالم یه چیزایی ازش گذاشته باشم !

کتاب بعدی دکتر ویتالی (حضور در وضعیت صفر)دفاع از کتاب محدودیت صفر ، همونطور که من اون روانی دونستم و رد شدم خیلی های دیگه هم آقای دکتر و استادش یه روانی دونستن و کلی ایمیل و انتقاد براش ارسال کردن از این رو ایشون مجبور میشه از خودش دفاع کنه و کلی توضیحات میده در کتاب دوم در دفاع از اولی .

مسیله ی فان در کتاب دوم شم تجاری دکتر ویتالی که در این کتاب از اهنگاش ، کتاباش و الی غیره حرف زده ، به شکلی که شما ترغیب میشی حداالقل بری سرچ کنی ببینی فلان موردی که در موردش تعریف کرده بود چه بود و به نظر من یعنی شم تجاری و کسب کار دکتر ویتالی

در ضمن او یه شخص 60 سالست که هنوز دنبال بالا بردن کیفیت زندگیش .یه نگاه به اطرافمون کنیم .60 ساله های زندگی ما در چه وضعیتی هستن ! یا 60 سالگی ما در چه وضعیتی خواهد بود ؟! با چه کیفیتی !! احساسم میگه 60 سالگی  پایان یه زندگیست !!

شما هم بدون هیچ درک و دانشی و حتی منطقی فقط این 4 جمله رو تکرار کنین

• دوستت دارم
  • متاسفم
  • مرا ببخش
  • متشکرم

زندگی داستانی ام جی فیکری

تکه هایی از یک کل منسجم (پونه مقیمی)

تحلیل سه فیلم before sun ...

کتاب ,، ,رو ,کرده ,دکتر ,یه ,این 4 ,4 جمله ,دکتر ویتالی ,پاک کرده ,در کتاب

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ورود ممنوع وارث فدک "روزان نوشت" گروه مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال آشپزی داغ bocce ball iranباچیبال مناسب برای همه افراد فایلین در همه جا یک هدف، یک خط فروشگاه اینترنتی 5040/پک ضد ریزش مو تزریق چربی